Reklamı Gizle[x]
sohbet odaları
Reklamı Gizle[x]
sohbet odaları

TV Reklam Paketleri

TV Reklam Paketleri

  Nisan 24, 2019

  232 Okunma

sohbet odaları

TV reklam paketleri inceleyin ve fiyatları öğrenin. Bant, spot - PT ve OPT prime time paketi. Kadın, erkek, spor, haber paketleri.

TV reklam paketleri ve fiyatları inceleyin. En ekonomik ücretlerle markanızın tanıtımını televizyon mecrasında gerçekleştirebilirsiniz.

Televizyon kanallarından toplu olarak satın alım gerçekleştiren bazı firmalar vardır. Bu firmalar aracılığıyla TV reklam vermek çok daha ucuz olabilmektedir. Siz’de markanızı televizyonda tanıtmak kitlelere markanızın mesajını etkili biçimde aksettirmek istiyorsanız sizlere tavsiye edeceğimiz bir site var.  Daha önceki tv reklam fiyatları yazımızda simedya firmasını tanıtmıştık.  Sektörel tecrübesiyle öne çıkan bir diğer ajans tvdereklam.com firması en ekonomik ücretleri sağlayan 3 firmadan bir tanesidir.

Paketler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz TV reklam paketleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  Televizyon reklam ajansı arıyorsanız bu siteden fiyat alabilir ve ayrıca paketleri inceleyebilirsiniz.

Kadın paketi, erkek paketi, spor paketi, haber paketi, PT ve OPT paketlere site üzerinden ulaşabilirsiniz. Bant ve spot tanıtımlar’da bildiğimiz kadarıyla firma prodüksiyon ücreti almamaktadır. Ulusal bütün kanallar’da istediğiniz program veya diziler’de tanıtımlarınız bu firma aracılığıyla yayınlanabilir.

sohbet odaları
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde izlenen full filmler ve film fragmanları ve tüm diğer videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece çeşitli sitelerde eklenip, paylaşıma açılmış olan videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapmıyoruz. Bu nedenle SİNEMASTER sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri, sitemizden videoların kaldırılması talebinde bulunabilir.