Reklamı Gizle[x]
sohbet odaları
Reklamı Gizle[x]
sohbet odaları

TV Reklam Fiyatları

TV Reklam Fiyatları

  Nisan 24, 2019

  342 Okunma

sohbet odaları

TV reklam fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler ve en ekonomik ücretlerle televizyon'da reklam vermek için firmalar.

TV reklam fiyatları ne kadar?. Ulusal kanallarda bant, spot, sponsorluk gibi tanıtım türlerinin ücretleri nasıl belirleniyor. Neden bazı kanallarda daha pahalı yada fiyatlar neden sürekli değişkenlik gösteriyor?.

TV Reklam ücretleri 20:00 – 22:59 saatlerinde daha pahalı olarak göze çarpmaktadır. Neden diye soracak olursanız prime time olarak adlandırılan söz konusu zaman diliminde yayınlanan programları izleyen kişilerin sayısı daha fazladır. Bu sebepten prime time tv reklam ücretleri daha fazladır. Buda şu anlama geliyor daha fazla kişiye erişmek istiyorsanız çok daha fazla ödemeniz gerekiyor. TV mecrasında yapılacak reklamlarda tek seferde ödenmesi gereken meblağ diğer mecralara kıyasla daha fazladır. Lakin tanıtımların gerçekleştiği kitlenin büyüklüğü göz önüne alındığında fiyatların uygun olduğu bile söylenebilir.  Peki ulusal kanallarda fiyatları öğrenmek istiyorum diyorsanız tıklayın > TV Reklam Fiyatları  sayfasında 2019 ücretleri saniye olarak belirtilmiştir.

Kanallardan toplu satın alımlar gerçekleştiren ajanslar aracılığıyla daha uygun fiyatlarla tanıtımlarınız televizyonda yayınlanabilir.  TV reklam paketleri ajanslar tarafından hazırlanmaktadır. Kanallardan toplu satın alım gerçekleştiren firmaların hazırladığı paketler’den satın alım gerçekleştirerek daha ekonomik ücretlerle reklamlarınız televizyon mecrasında yayınlanabilir.

Paketlere göz atmak isterseniz TV Reklam Paketleri tıklayarak www.simedya.com adresine ulaşabilirsiniz.

sohbet odaları
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde izlenen full filmler ve film fragmanları ve tüm diğer videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece çeşitli sitelerde eklenip, paylaşıma açılmış olan videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapmıyoruz. Bu nedenle SİNEMASTER sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri, sitemizden videoların kaldırılması talebinde bulunabilir.